InMode BodyTite

Rádiofrekvenčne asistovaný lipolýzny systém pre tvarovanie postavy

Režim InMode spája lekárov s najnovšími technológiami a ponúka skvelé výsledky a bezkonkurenčne bezpečnú liečbu vašim pacientom.

Neinvazívne a minimálne invazívne technológie poskytujú riešenia pre kontúrovanie tváre, ošetrenie pleti, akné, odstraňovanie chĺpkov, anti-aging, zdravie žien, pigmentové a cievne problémy.

S viac ako 40 recenzovanými klinickými publikáciami sú technológie InMode osvedčenou investíciou, ktorá prináša perfektné výsledky a zvyšuje spokojnosť pacientov.

Prevziať súbor vo formáte pdf
Chirurgická platforma InMode RF – BodyTite ponúka vynikajúce výsledky tvarovania a lipolýzy bez excízie, zjazvenia a s krátkou dobou zotavenia.
Homogénne tepelné pole vytvorené bipolárnym RF medzi hrotom kanyly a elektródou dotýkajúcou sa kože aplikátorov prináša bezprecedentnú schopnosť trojrozmernej kontrakcie dermy, subdermálnej matrice spojivového tkaniva a hlbokého tuku.
Hrot kanyly a dotyková elektróda majú zabudované senzory, ktoré merajú teplotu 1000-krát za sekundu pre bezpečné a kontrolované zahrievanie tkanív.
Vnútorná teplota špičky je nastaviteľná 50 – 70 °C, teplota povrchu kože do 43oC.
InMode RF – BodyTite pracuje s neinvazívnymi RF aplikátormi Fractora, Morpheus8, Forma, FormaV a Body FX okrem RF asistovaných lipolýznych aplikátorov BodyTite, NeckTite, FaceTite, AccuTite.
inmode-aplikatory

FaceTite

Aplikátor na ošetrenie tváre a menších plôch tela bez odsávania tuku, reguluje teplotu povrchu kože. Dĺžka ihly je 10 cm, priemer 1,8 mm, hĺbka ošetrenia 3 – 25 mm.

FaceTite s dvoma senzormi

Aplikátor na ošetrenie tváre a menších plôch tela bez odsávania tuku. Druhý teplotný senzor na reguláciu teploty hrotu ihly. Dĺžka ihly je 10 cm, priemer 1,3 mm, hĺbka ošetrenia 3 – 25 mm.

NeckTite

Aplikátor na ošetrenie krku a menších plôch tela extrakciou tuku. Dĺžka kanyly 12 cm, priemer 2,4 mm, hĺbka ošetrenia na tele 5 – 50 mm, hĺbka ošetrenia na tvári 3 – 25 mm.

inmode-face-tite- inmode-neck-tite-obrazek inmode-neck-tite-obrazek-
Pred a po liečbe
inmode-face-tite-krk inmode-face-tite-krk inmode-face-tite-neck

AccuTite

AccuTite robí z fokálnej RF kontrakcie bez chirurgického zákroku nový štandard v kozmetickej medicíne.

AccuTite je najmenší aplikátor minimálne invazívnej rádiofrekvenčnej kontrakcie na trhu. AccuTite – technológia rádiofrekvenčnej lipolýzy (RFAL) – zameriava a bezpečne ohrieva malé a citlivé oblasti tváre a tela, Hlavné výhody:
AccuTite je najmenší miniinvazívny rádiofrekvenčný dodávateľ s duálnym meraním teploty a bez odsávania tuku, ktorý rieši ošetrenie ťažko dostupných oblastí tváre a tela, bez veľkých chirurgických jaziev.

Udržuje používateľom nastavenú teplotu na povrchu kože aj v podkožnom tkanive na špičke ihly. 

Umožňuje RF kontrakciu bez väčšieho chirurgického zákroku s minimálnou dobou zotavenia. 

Dĺžka ihly je 6 cm, priemer 0,9 mm.Pacienti, ktorí potrebujú cielenú a presnú redukciu tuku alebo kontrakciu kože, majú teraz riešenie, ktoré je možné vykonať v lokálnej anestézii za menej ako 20 minút bez operácie.

Označenie:
  • Minimálne invazívne tvarovanie postavy
  • Minimálne invazívny kontúra tváre a krku
inmode-accu-tite inmode-face-tite-obazek
inmode-accu-tite-oci

BodyTite

RF minimálne invazívny aplikátor na ošetrenie väčších objemov tela extrakciou tuku. Dĺžka kanyly je 17 alebo 25 cm, priemer 3,9 alebo 5 mm, hĺbka ošetrenia až 50 mm.

BodyTite ponúka lekárom aplikátor na vykonávanie ošetrení na posilnenie a zníženie obvodu paží a zdvihnutie prsníkov bez jaziev a jaziev po kontúrach bez operácie.

Hlavné výhody:

  • Aplikátor BodyTite má zabudovaný teplotný senzor, ktorý sníma teplotu povrchu pokožky 1000-krát za sekundu, čo umožňuje lekárom kontrolovať teplotu pokožky v reálnom čase.
  • Softvérový algoritmus umožňuje absolútne bezpečný prenos RF do ošetreného tkaniva.
  • Funkcia „odrezania“ automaticky zníži RF energiu, akonáhle násadec zistí, že bola dosiahnutá požadovaná teplota pokožky, čo umožňuje bezpečné a efektívne používanie terapeutických teplôt.
  • Klinické štúdie ukazujú, že dlhodobé vystavenie teplotám nad 40 ° C je prospešné pre optimálne klinické výsledky.
inmode-body-tite-detail inmode-body-tite-obrazek
inmodebody-tite-prsa inmodebody-tite-prsa- inmodebody-tite-bricho-

Fraktor

RF mikroihlový aplikátor ako jediný na trhu ponúka použitie neizolovaných a izolovaných mikroihiel. Veľkosť dráhy je 15×10 mm, ihly 24-kolíkových terminálov sú dlhé 2,5 mm, ihly 60-kolíkových svoriek sú dlhé 0,6 mm. Izolované mikroihly sa používajú, keď sa vyžaduje iba utiahnutie pokožky s minimálnym poškodením povrchu. Fractora je určená na neinvazívne omladenie tváre a tela a abláciu pokožky. Vypĺňa medzeru medzi CO2 laserom, faceliftom a frakčným laserom s minimálnou invazívnosťou, kratšou dobou zotavenia a nízkym rizikom pozápalovej hyperpigmentácie. RF prúd medzi mikroihlami kontrolovaným spôsobom zahrieva hornú vrstvu pokožky, čo výrazne zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu. Aplikácie zahŕňajú zlepšenie textúry a pórov, redukciu jemných a hlbších vrások, ošetrenie potopených jaziev hlavne po akné, liečbu aktívneho akné vrátane cystického, zníženie pigmentácie epidermálneho melanínu a povrchových cievnych lézií.

inmode-fractora inmode-fractora-koncovky

Morpheus8

RF 24 mikroihlový aplikátor s nastaviteľnou hĺbkou prieniku ihlou do 4 mm. Hĺbka ohrevu je o 2 mm väčšia ako hĺbka prieniku ihiel, t.j. do 6 mm. Indikácie sú rovnaké ako u Fractory. Väčšia hĺbka penetrácie tiež umožňuje zrážanie tuku a kontrakciu spojivového tkaniva subdermálnej oblasti.

inmode-morpheus8 inmode-morpheus8-akne_ inmode-morpheus8-zada-1

Forma

Forma aplikátora RF na tvár a tvar tela plus tepelne remodeluje kolagén. Používa sa na neinvazívne napínanie kože na tele a tvári. Procedúra stimuluje dlhodobú produkciu kolagénu, čo vedie k okamžitému a dlhodobému spevneniu pokožky. V aplikátore je zabudovaný merač teploty pokožky, ktorý zaisťuje bezpečné a rovnomerné ošetrenie s maximálnou účinnosťou a opakovateľnosťou.

inmode-forma inmode-forma-oblicej inmode-forma-pricho_

FormaV

Gynekologický RF aplikátor pre neinvazívne vaginálne kontrakcie a ošetrenie vulvy. V USA sa terapia nazýva Votiva. Subdermálne zahrievanie prináša okamžitý efekt s postupným zlepšovaním počas následných ošetrení. Vďaka integrovanému meraniu teploty v sonde je aplikované teplo rovnomerné so zvukovou spätnou väzbou k nastavenej teplote vypínania. FormaV je certifikovaný FDA, certifikácia CE prebieha.

inmode-votiva-aplikator inmode-votiva-aplikace

FX body

Neinvazívny RF aplikátor s vákuom, riadeným ohrevom tuku a súčasnou generáciou elektroporačnej energie neinvazívne ničiace tukové bunky. Vďaka automatickému meraniu teploty a impedancie tkaniva sa dosahuje optimálny a bezpečný RF ohrev. Aplikácia je ošetrenie celulitídy a zmenšenie obvodu so súčasným utiahnutím kože.

inmode-bodyfx-4_ inmode-bodyfx-mini1 inmode-body-fx-bricho_