Youlaser MT je prvý a jediný laser, ktorý vďaka MIX Technológii, kombinuje dve vlnové dĺžky ablatívneho CO2 lasera – 10600 nm a neablatívneho GaAs lasera – 1540 nm s postupnou alebo súčasnou frakčnou emisiou. Tieto dva lasery môžu pracovať samostatne alebo v exkluzívnom Mixed Režime, ktorý umožňuje najlepšiu liečbu pre každého pacienta. Youlaser MT môže môže byť tiež použitý ako moderný chirurgický laser. Veľmi rýchle trubice lasera CO2 umožňujú pracovať až do 2000 Hz a dodávať v rovnakom čase, v mikrosekundách, impulzy pre dokonalú kontrolu rezania a rýchlosti koagulácie. Youlaser MT je „bezúdržbový“ laser, ktorý umožňuje udržať prevádzkové náklady na najnižšej úrovni.

Súčasne vyžarovanie dvoch vlnových dĺžok súčasne maximalizujú výhody každého lasera a zlepšujú výsledky už po jednom ošetrení. MIX Technológia je vhodná na ošetrenie zostarnutej pokožky s vráskami, pigmentácií, jaziev, jaziev po akné, vypnutie pokožky.

DivaTight

Vaginálna atrofia je strata prirodzenej konštrukčnej hrúbky kolagénu a tvaru vaginálneho tkaniva, spôsobenou pôrodom alebo starnutím. DivaTight je jedinečná procedúra, ktorá prostredníctvom špeciálneho násadca, umožňuje liečbu laserovými emisiami lasera GaAs 1540 nm a CO2 10600 nm, na obnovu povrchu a spevnenie vaginálnej sliznice umožňujúcu výrazné zlepšenie kvality života pacienta, sexuálneho uspokojenia a okamžitý návrat k bežným aktivitám po ošetrení. DivaTight umožňuje vykonať exkluzívnu zmiešanú liečbu vaginálnej sliznice neablatívnym a ablatívnym pôsobením laserového žiarenia v rovnakom čase.Ošetrenie stimuluje kontrakciu a tvorbu nového kolagénu sliznice vo vaginálnej tkanive, ktorá opätovne získa normálnu vaginálnej pružnosť.

DivaTight je  jedinečný postup, ktorý znižuje abláciu sliznice počas liečby, zatiaľ čo neablatívny laser preniká hlboko do tkaniva, aby šetrne maximalizoval účinok spevnenia bez krvácania a minimalizoval dobu liečenia.